HREJIVÉ VANKÚŠIKY NA CHRBÁT XL (BALENIE 3 KS)

 

Zahreje a uvoľní váš boľavý chrbát vo veľkosti XL. Balenie po 3 kusoch v škatuľke.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €34,90
Ušetríte €6 (–17 %)
€28,90    
Kód tovaru 113
Kategória Hrejivé vankúšiky
 

Hrejivý vankúšik na CHRBÁT vďaka svojej veľkosti 20 x 13 cm zahrejú veľkú plochu vašich bedier alebo lopatiek. Sú extrémne tenké a hodí sa k všetkým druhom odevov. Prakticky neviditeľné a poskytujú príjemné a dlhotrvajúci teplo. Môžete nosiť menej objemné oblečenie a stále sa cítiť komfortne.

Hrejúce vankúšiky na telo sú opatrené lepiacou vrstvou, vďaka ktorej výborne drží ako náplasť. Nebojte sa, ľahko ich po použití odlepíte, bez rizika jeho roztrhnutia alebo poškodenia tkaniny.

Môžete ho umiestniť pod blúzku alebo košeľu, aby ste zahriali hornú časť chrbta. Vďaka tomu dôjde k prehriatiu postihnutého miesta a vy budete opäť pohybliví.

VEZMITE SI TEPLO SO SEBOU
Slúži na rozohriatie stuhnutých chrbtových svalov
Jednorazový hrejivý vankúšik vydrží hriať až 18 hodín
Nalepíte na spodnú bielizeň alebo funkčné tričko
Extra tenké a takmer neviditeľné, ideálne pod košeľu alebo blúzku
Vybavené lepiacou vrstvou pre prichytenie na textil - bez nepríjemného posúvania
Veľkosť je cca 20 x 13 cm
Aktivuje sa pri kontakte so vzduchom
Okamžitý zdroj tepla
100% prírodných ingrediencií, netoxické, bez zápachu
Vyrobené v Rakúsku

 

AKTIVÁCIA vankúšika
Otvorte vonkajší obal a vyberte z neho vankúšik na vzduch. Odstráňte ochrannú fóliu z lepiacej časti vankúšika. Prilepte vankúšik na spodnú bielizeň v mieste, ktoré potrebujete zahriať (väčšinou bedrá alebo lopatky). Vankúšik začne fungovať v priebehu cca 15 minút. Teplota týchto vankúšikov pri plnej aktivácii je okolo 51 ° C. Teplo je možné si užívať po dobu 18 hodín.

TIP:
Po vybratí z vonkajšieho obalu môžete vankúšik aj niekoľkokrát pretrepať. Vankúšik do seba vstrebe viac kyslíka a bude hriať intenzívnejšie.

OBSAH vankúšika
Tvorí ho zmes železného prášku, aktívneho uhlíka, vody, soli a zeminy. Táto zmes je uzavretá v špeciálnom papierovo-látkovom vrecka a vďaka špeciálnemu patentu sa nedostane dnu a von z vrecka nič iné ako vzduch, na ktorom je postavený celý princíp fungovania týchto vankúšikov. Celý vankúšik je ekologicky a toxicky neškodný. Potom, čo prestane vankúšik hriať, ho vyhoďte do bežného domáceho odpadu. Zahrievacie vankúšiky spĺňajú podmienky pre predaj v EÚ.