Hrejivý vankúšik JUMBO (hreje až 60 hodín)

 
  • 1 z 3

60 hodín intenzívneho tepla

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €7
Ušetríte €0,51 (–7 %)
€6,49    
Kód tovaru 125
Kategória Hrejivé vankúšiky
 

Hrejivé vankúšiky sú vynikajúcimi pomocníkmi v mraze, nepriaznivom a studenom počasí. Sú tenké, ľahké a poskytujú telu príjemné prírodné teplo. Vy sa tak môžete sústrediť len na Vašu aktivitu.

S hrejúcim vankúšiky JUMBO dosiahnete maximálneho výkonu a dlhotrvajúceho tepla.

 

VEZMITE SI TEPLO SO SEBOU
Jednorazový hrejivý vankúšik JUMBO vydrží hriať až 60 hodín
Tenké a skladné, do fotografického batohu, bundy, nohavíc či objemné živé zásielky
Veľkosť je cca 15 x 12 cm
Aktivuje sa pri kontakte so vzduchom
Dodávaný vr. zipsového vrecka pre prerušenie reakcie = môžete ho využiť niekoľkokrát až do vyčerpania tepelnej kapacity
Okamžitý zdroj tepla
100% prírodných ingrediencií, netoxické
bez zápachu

 

KDE VÁS VANKÚŠIKY zahreje? PRI:
Každodenných prechádzkach prírodou či mestom
Dlhším postávanie na jednom mieste (napr. Mestské vianočné trhy)
Rozohrievanie stuhlých svalov, šije či bedier
Statických športoch (golf, streľba, curling, jazda na koni)
rybárčenie
lovu zveri
Lyžovanie
Jazde na bicykli
Horolezectvo
Dlhotrvajúci prácu v chladnom počasí
extrémnych túrach
Pri taktických a policajných operáciách

 

POUŽITIE vankúšika ULTRA
Tieto vankúšiky sú ideálne pri dlhých zimných túrach, napr. Do spacáku. Akumulátory pre audio / video zariadenia vydrží v mraze ochránené teplom z vankúšikov ďaleko dlhšie. Váš psík bude vďačný, keď mu do oblečku vložíte tento zahrievacie vankúšik. Môžu byť používané celoročne k uvoľňovaniu stuhnutých svalov, zmierňovanie stresu a navodzovanie celkovej osobnej pohody.

 

AKTIVÁCIA vankúšika
Otvorte vonkajší obal a vyberte z neho vankúšik na vzduch. Vložte na zvolené miesto. Vankúšik začne hriať v nasledujúcich minútach. Teplota týchto vankúšikov pri plnej aktivácii je okolo 51 ° C. Teplo je možné si užívať po dobu až 60 hodín. Potom, čo prestane vankúšik hriať, ho dajte zlikvidovať do bežného domáceho odpadu.

TIPY:
Po vybratí z vonkajšieho obalu môžete vankúšik aj niekoľkokrát pretrepať. Vankúšik do seba vstrebe viac kyslíka a bude hriať intenzívnejšie.

Ušetrite teplo! Tepelný výkon hrejivého vankúšiku môžete aj rozdeliť. Ak ho budete používať napríklad len 10 hodín, uzavrite ho potom do priloženého PE vrecúšku bez prístupu vzduchu, reakcia sa zastaví a vankúšik prestane hriať. Akonáhle ho budete chcieť opäť akvitovat, vytiahnite vankúšik na vzduch a ten začne opäť fungovať, aj keď nie je možné zaručiť ďalších plných 50 hodín výkonu. Túto taktiku odporúčajú vojaci, ktorým sa osvedčila pri dlhých zimných akciách.

 

OBSAH vankúšika
Tvorí ho zmes železného prášku, aktívneho uhlíka, vody, soli a zeminy. Táto zmes je uzavretá v špeciálnom papierovo-látkovom vrecka a vďaka špeciálnemu patentu sa nedostane dnu a von z vrecka nič iné ako vzduch, na ktorom je postavený celý princíp fungovania týchto vankúšikov. Celý vankúšik je ekologicky a toxicky neškodný. Potom, čo prestane vankúšik hriať, ho vyhoďte do bežného domáceho odpadu. Zahrievacie vankúšiky spĺňajú podmienky pre predaj v EÚ.